在丰胸的问题上可能很多女性还一味的盲目选择丰胸产品,其实任何事情都是有迹可循的粉嫩公主丰胸,有些妙招或者是技巧利用一下的话就可以更快的完成丰胸方法。丰胸也是不例外的,找到正确的方法,丰胸事半功倍丰胸食物
Hakkımızda |

Mary Antique Jewellery 2001 yılından beri geleneksel el işlemeciliği ile Osmanlı el  sanatını  icra eden, elmas alanında çalışan mücevher firmasıdır. Firmamız sadece ve sadece elmas alnında çalışan ve bu alanda öncü olmanın haklı gururunu yaşayan bir firmadır.

Mary Antıque Jewellery  firma kurucusu olan Meri Taksi Deveciyan; 2001 yılında ailevi tecrübeyi de kullanaraktan, sektörde sadece elmas alanında uzmanlaşmış bir firmanın olmadığını farkederekten, Niş pazarlama unsurlarını göz önünde bulundurup, Meri Antik Kuyumculuğun oluşum temellerini atmıştır.

Firma Sektörde  toptan alanında hizmet vermekte olup, sadece Elmas alanında yüksek ürün çeşidi ile çalışan ilk firma olma özelliğini taşımaktadır.

2001 Yılından bu yana, yapılan yatırımlar, takip edilen sektörel gelişmelerle birlikte firmamız kuyumculuk sektörünün önde gelen firmalarından biri haline gelmiştir.

İlk kuruluş yılımızdan bu güne gelinceye dek; girişimcilik ruhumuzu, inovasyona olan inancımızı hiç yitirmedik ve hepsinden önemlisi geleneklerimize bağlı kalarak; Anadolu’muzun takılarını siz nihai tüketicelerimize ulaştırmakta  hep; zincirin halkalarından biri olduk.

Çıktığımız yolda hedefimiz; kuyumculuk sektöründe GEÇMİŞTEN BUGÜNE ELMAS serüvenini devam ettirmek ve Türkiye’nin, Anadolu’nun eşsiz takılarını dünyaya ve sizlere sunabilmektir. Anadolu motiflerimizin kaybolmaması için hep mücadele ettik ve bundan sonra da; takılarımızda bu yolda kültürümüzü taşıyan unsurlar ile devam edeceğiz…

 

MERİ TAKSİ DEVECİYAN